Juz we wrześniu 2018 startuje nowy projekt ‘Kariera- Wybieram Swiadomie’. Program skierowny jest do uczniow naszego liceum i ma na celu ulatwic wybor dalszej ścieżki kariery zawodowej poprzez comiesieczne spotkania z absolwentami liceum.

PREZENTACJA z 25.09.2018r.

PREZENTACJA z 16.10.2018r.

PREZENTACJA z 07.11.2018r.

PREZENTACJA z 17.12.2018r.

PREZENTACJA z 08.02.2019r.

PREZENTACJA z 01.04.2019r.

Kto kryje się za projektem Kariera Wybieram Świadomie?

Czas przybliżyć Wam sylwetki pomysłodawców projektu

Pamela Światłowska, absolwentka klasy biologiczno-chemicznej (2007-2010, I LO) opiekunka klasy p.E.Wojciulewicz

- kierunek, uczelnia:  Międzyuczelniany Wydział Biotechnologii UG i GUMed w Gdańsku,  goszczące uczelnie: University of Glasgow(UK), University of Virginia (USA) - Aktualnie: na uczelni Imperial College London (UK).Badania prowadzone z zakresu rozwoju miażdżycy oraz mechanowrażliwości komórek mięśnia sercowego.

Zgodnie z założeniami projektu, chciałaby aby obecni uczniowie liceum świadomie podejmowali decyzję odnośnie dalszej drogi życiowej ale także chce się zwrócić w kierunku promowania oraz wsparcia aplikacji dziewczyn na kierunki inżynieryjne i ścisłe.

Arkadiusz Chrostowski Kilka słów o nim:

- Ukończył 1 LO o profilu humanistycznym następnie rozpoczął czas poszukiwań i kolejno były studia z Zarządzania na Uniwersytecie Gdańskim, następnie Teologia na Uniwersytecie Warmińsko Mazurskim, dalej Turystyka i Rekreacja na Uniwersytecie Warmińsko Mazurskim i studia magisterskie z Turystyki i Rekreacji na AWFiS Gdańsk.
- ktualnie studia podyplomowe MBA na uczelni ASBiRO

- Wprowadza w swoim życiu zmiany aby to co robi miało sens! Interesuje się prowadzeniem biznesu, przedsiębiorczością, szkoleniami, rozwojem osobistym, lubi dobre książki oraz szeroko pojęty sport. ?‍♂️?‍♂️?️‍♂️⛹️‍♂️?‍♀️

Podczas wykładu zwróci uwagę na celowość działań oraz czerpanie satysfakcji z życia zawodowego oraz prywatnego!

Arek to wieczny optymista

Śledź nasz profil i podziel sie z nami co chcialbyś uslyszeć na naszych spotkaniach-  https://www.facebook.com/Kariera-Wybieram-%C5%9Awiadomie-498338603952921/