Bez nazwyWielkie i wytęsknione oczekiwanie na przerwę świąteczną dobiegło końca! Dziś Jasełka, czyli bożonarodzeniowy spektakl o istocie tych świąt! W tym roku jego formuła wzbogacona została o kwintet instrumentalny, a także niezwykle sugestywne kostiumy aktorów! Jeśli dodamy do tego wspólne kolędowanie w szkolnej auli, to niechybnie oznacza to nadchodzący czas spokoju, rodzinnej bliskości i cichej radości z narodzenia Dzieciątka! Tego dnia wspólnie świętowaliśmy jako klasy przy wykwintnie zastawionych stołach, życząc sobie wszystkiego, co najlepsze i bliskie sercu każdego człowieka. Serdeczne podziękowania kierujemy do ks. Rafała Małoty i wszystkich tych, którzy przyczynili się do znakomitego odegrania swoich ról w Jasełkach! Tym samym i Wam drodzy uczniowie, absolwenci i sympatycy naszego liceum, życzymy zdrowych, spokojnych świąt Bożego Narodzenia, a także szczęśliwego Nowego Roku!!!