zzzzz"Coś się kończy, coś się zaczyna!" Wreszcie nadszedł ten długo oczekiwany dzień, kiedy to uczniowie klas trzecich po raz ostatni usłyszeli szkolny dzwonek! Zanim jednak to się stało, uroczystość pożegnalna w naszej auli przybrała wyjątkowo odświętny a czasem i wzruszający charakter. Oprócz wspomnień, pięknych cytatów, tradycyjnego przekazania kluczy do szkoły oraz kroniki, można było dobrze bawić się przy scenkach z historycznych już i jakże osławionych lekcji online! Jakże łatwo można było rozpoznać w nich naszych nauczycieli! Salwy śmiechu do łez świadczyły o niezwykle celnych i charakterystycznych kreacjach! W części artystycznej nie zabrakło także świetnych wokalnych popisów i dobrego humoru!
Kochani maturzyści, z całego serca życzymy Wam jak najlepszych wyników z egzaminu dojrzałości!