713.01.2023 odbyło się oficjalne zakończenie projektu TIK-AMY Z KULTURĄ W SIECI: I LO z Giżycka poznaje podstawy technologii komunikacyjno-informacyjnych i przeciwdziała wykluczeniu cyfrowemu swojej kadry i młodzieży, krótkoterminowe projekty na rzecz mobilności uczniów i kadry w edukacji szkolnej w ramach programu Erasmus +. Na uroczystości gościliśmy Starostę Powiatu Giżyckiego Mirosława Drzażdżewskiego, eksperta TIK, Pana Antoniosa Karatzios, opiekuna Projektu z ramienia Izby Polsko-Greckiej, Panią Barbarę Geresz, oraz księgową projektu Panią Kingę Mułyk. Koordynatorzy projektu, Panie: Mariola Plaugo i Agnieszka Łobodzińska serdecznie podziękowały Pani Dyrektor naszego liceum, Iwonie Rosie, za pomoc i wsparcie podczas realizacji całego przedsięwzięcia. Uczestnicy projektu przedstawili prezentację, która podsumowała nasze działania oraz mobilność w Grecji. Przyjęte w projekcie cele i założenia, zostały w pełni zrealizowane. Po prezentacji Pan Starosta wręczył uczestnikom projektu certyfikaty i pogratulował owocnej pracy podczas trwania projektu.