IMG 20180522 121611Opiekę nad ogródkiem szkolnym w minionym roku szkolnym sprawowała klasa IIIB oraz IIAD.  Ogródek został założony jesienią  i już wówczas można było oglądać wspaniałe barwy traw, zimą został zabezpieczony  pokrywą igliwia (a później  śniegu)  i w całej okazałości ukazał nam się  wiosną. Mogliśmy wówczas podziwiać  przepiękne w swoich formach,  barwach i zapachach rośliny jednoliścienne -przebiśniegi, krokusy, hiacynty,  żonkile no i oczywiście tulipany.  Klasa IIAD na lekcjach przyrody posadziła zioła, z których to dobrodziejstw korzystaliśmy pijąc  herbatkę z mięty czy melisy .  W przyszłym roku planujemy powiększyć i urozmaicić szkolny ogródek a opiekę nad nim przejmie klasa IC.