Dzień PTTK oraz SKKT "Dreptusie"

25 luty 2014r.w I LO w Giżycku był Dniem PTTK, dniem Szkolnego Koła "Dreptusie". Ten rok jest szczególny,gdyż przypada 50-lecie koła. W 1964 r. Pan profesor Tadeusz Niedźwiecki, polonista założył szkolne koło PTTK. Nieprzerwanie od 50 lat uczniowie naszej szkoły wędrują po Polsce. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się rajdy górskie. Na Spotkanie w auli szkolnej przyszły wszystkie klasy I-sze oraz zarząd SKKT. Gościem zaś był sam Pan Tadeusz Niedźwiecki, któremu wręczyliśmy koszulkę z okazji 50-lecia z logiem "Dreptusi". W dalszej części miała miejsce agitacja uczniów. Prezentację multimedialną z rajdów ub. roku przygotował Maciek Dąbski.
Zabrali głos: Pan Niedźwiecki, p. Sroka, prezes zarządu koła Patryk Mieruński, Maciek Dąbski oraz ja Maria Bielińska.
Warunki wstąpienia:
do 20-go marca wypełniamy deklaracje oraz wpłacamy składkę: wstępujący 25zł stali członkowie 20zł
KORZYŚCI:
20%zniżki w schroniskach PTTK oraz dotacje zarządu oddziału na wyjazdy.
PLAN IMPREZ NA ROK 2014
1. Rajd rowerowy po Suwalszczyżnie - kwiecień