wio"Wiosna, ach to ty!", chciałoby się zaśpiewać w zachwycie! Któż z nas nie czekał na ten czas z niecierpliwością?! W ten wyjątkowo ciepły i słoneczny dzień daliśmy upust iście wiosennej energii, poprzez taniec i śpiew w wykonaniu uczniów naszej szkoły! Tylu utalentowanych, rozśpiewanych i tańczących młodych ludzi, dawno nie widzieliśmy! Na scenie szkolnej auli odbyły się minikoncerty brawurowo wykonywanych gitarowych solówek, czy znakomite popisy wokalistów nawet w języku tureckim! Jeśli zaś ktoś chciał zobaczyć na własne oczy roztańczone piękne pary, mógł to zrobić udając się na parkiet gimnastycznej sali. Tańce klasyczne, standardy, ale i zestaw awangardowych kroków były mocnymi stronami tego występu! Cały dzień sponsorował kolor zielony!⚃ zaś nad całością próbowała zapanować pani Mirosława Czetyrbok, wieńcząc swe zabiegi sukcesem!

galeria>>> Tydzień kolorów